Akrep İlaçlama - Akrep İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Akrep İlaçlama

Akrep ilaçlama özellikle bahçesi olan ev, yazlık, villa, okul, fabrika gibi alanlar ile ağaçlık bölgelere ve deniz kıyılarına yakın yerlerde yapılır. Akreplerin birçoğu zehirlidir, hatta bazı türleri ölümcül düzeyde güçlü zehre sahiptir. Zehirli haşereler içerisindeki en tehlikeli eklem bacaklı akreptir. Dolayısıyla akrep olan mekânlarda akrep ilaçlama yapılması şarttır.

Akrepler nemli ve sıcak yerleri sever, toprak altlarında yuvalanıp yaşamayı tercih ederler. Akrepler daha çok yağışlı havalarda ortaya çıkarlar. Yuvaları yağmur suyuyla dolunca yuvalarından çıkarak güvenli yer ararlar. En çok evlerimize gelirler. Genellikle evin bodrum ve çatı aralarında akreplere rastlanır. Dışarıda ise taş altlarında, duvar yarıklarında, beton blokların altında ve ağaç kabukları içinde bulunurlar.

akrep ilaçlama

Akrep ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, akrep ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokusuz spreyleme ya da ULV (sisleme) ilaçlama yöntemlerini kullanır. Çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler kullanır.

İlaçlama şirketimiz akrep tehlikesine karşı ev ve iş yerinize uygun en etkili ve en güvenilir akrep ilaçlama servisi vermektedir. Uzman ekiplerimiz akrep için ilaçlama işlemine başlamadan önce akreplerin yuva yapabileceği noktaları tespit eder. Daha sonra mekânın özelliğine göre çok tesirli özel karışım akrep ilacı ile ilaçlama uygulamasına geçilir.

Akrep ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Akrep görüldüğünde onu öldürmekle kendinizi koruma altına almış olmazsınız. Akrep ile mücadele hem tehlikeli hem de çok zor olduğundan profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman akrep ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır.

7/24 ilaçlama servisi

Akrep ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Akrepler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat akrep ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek