Apartman İlaçlama - Apartman İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Apartman İlaçlama

Apartman içerisinde bulunan hamam böceği, sıçan, fare, bit, pire, diğer tüm böcekler, haşereler ve kemirgenler ev sahiplerine rahatsızlık vermekle birlikte aynı zamanda sağlık açısından önemli sorunlara neden olmaktadır. Bu sebeple apartman ilaçlama yaptırarak evlerimizi bu istenmeyen haşerelerden korumamız gereklidir.

Böcekler nemli ve karanlık ortamları severler. Özellikle pire, tahtakurusu ve hamam böceği gibi küçük canlılar istedikleri yerlere rahatça girebilir. Ev sahipleri ve apartman yöneticileri sağlıkları için apartman ilaçlama işlemini düzenli olarak yaptırmaları gerekmektedir. Bu böcekler apartman içerisinde kalorifer daireler, çatılar ve bodrum katları gibi yerlerde yaşarlar ve ürerler.

Apartman İlaçlama

Apartman ilaçlaması nasıl yapılır?

Evlere rahatlıkla geçebilen bu haşereler ev sahiplerine hiç fark ettirmeden hızla çoğalabildikleri için bulaşıcı hastalıklardan korunmak amacıyla yılda en az 1 kere apartman ilaçlama işlemi mutlaka yapılmalıdır. Apartman sakinleri bu konuda fikir birliğine vararak düzenli bir şekilde profesyonel ilaçlama şirketimiz ile irtibata geçerek yardım alabilir.

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, apartman ilaçlamada ortam şartlarına uygun, böcek türüne göre kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Apartman ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Apartman içerisinde ve apartman çevresinde böcekler ile mücadele çok zor olduğundan profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman apartman ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır.

7/24 ilaçlama servisi

Apartman ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Apartmanlarda böcekler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat apartman ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek