Araç İlaçlama - Otomobil İlaçlama | SEBA İLAÇLAMA

Araç İlaçlama

Trafiğin yoğun olduğu İstanbul’da insanlar vakitlerinin birçoğunu araba, minibüs, otobüs gibi taşıtlarda geçirmektedir. Haşere ve böceklerin insanlara doğrudan ulaşabildiği bu araçlarda gerekli hijyeni gösterebilmek için mutlaka araç ilaçlama işlemi yapılmalıdır.

Araçlardaki haşere ve böcekleri farkında olmadan ev ve iş yerine taşıma tehlikesi de vardır. Gün içerisinde birçok insanın kullandığı toplu taşıma araçlarında haşere görülme ihtimali yüksek olduğundan bu araçların ilaçlanması ihmal edilmemelidir.

Araç İlaçlama

Araç ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, araç ilaçlamada aracın durumuna uygun ve böcek türüne göre kokulu kokusuz ilaçlama, sıvı ya da jel ilaçlama yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Otomobil ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Böcekler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman araç ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır.

7/24 ilaçlama servisi

Araç ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan aracın büyüklüğüne ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler.

Araçlarda otomobillerde haşere ve böcekler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat araç ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek