Bahçe İlaçlama - Bahçe İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Bahçe İlaçlama

Bahçe ilaçlaması için en uygun zaman ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarıdır. Bahçelerde her mevsimde farklı haşere ve böcekler görülür. Toprak altından çıkabilecek canlı türlerine karşı mutlaka bahçe ilaçlama yapılmalıdır.

Bahçelerde haşere ve böceklerin üreyip çoğalmaması için toprağın sağlıklı olmasına dikkat edilmeli, fazla otlar ve zayıf bitkilerden kurtulmalıdır. Düzenli olarak temizliği ve bakımı yapılması gereken bahçeleri sularken damla sulama yöntemi kullanılmalıdır.

Bahçelerde sivrisinek, yılan, çıyan, akrep, kertenkele, tahtakurdu, çekirge, örümcek, kara sinek, kene, pire, bit, hamam böceği, fare sen sık rastlanan türlerdir.

Bahçe İlaçlama

Bahçe ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, bahçe ilaçlamada ortamın şartlarına uygun ve böcek türüne göre kokulu kokusuz ilaçlama, sıvı ya da jel ilaçlama, fare istasyonu yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Bahçe ilaçlaması açık havada yapıldığından hava sıcaklığı, rüzgar durumu, kullanılacak ilacın bitki ve hayvanlara zarar verme olasılığı gibi birçok etken göz önünde bulundurularak yapılır. Bu nedenle diğer mekanlara göre haşere kontrolü bahçelerde daha zordur.

Bahçe ilaçlama işi bilgi isteyen ve risk seviyesi yüksek olan bir uygulamadır. Bahçe ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman bahçe ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. İlaçlamalar ve dezenfektenin rutin olarak yapılması ve bu alanların periyodik olarak kontrol edilmeleri de gereklidir.

7/24 ilaçlama servisi

Bahçe ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan aracın büyüklüğüne ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Bahçelerde haşere ve böcekler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat bahçe ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek