Böcek İlaçlama - İstanbul Böcek İlaçlama Şirketi | SEBA İLAÇLAMA

Akrep İlaçlama

akrep ilaçlama

Akrep ilaçlama özellikle bahçesi olan ev, yazlık, villa, okul, fabrika gibi alanlar ile ağaçlık bölgelere ve deniz kıyılarına yakın yerlerde yapılır.

Çekirge İlaçlama

Çekirge ilaçlama

Çekirgeler zıplayan ve kanatları ile uzak mesafelere kadar uçabilen ve bitkilere zarar veren bir böcek türüdür.

Çıyan İlaçlama

Çıyan ilaçlama

Çıyan haşeresinin yaşam alanları çayır, yeşil alanlar, orman, taş ve duvar dipleri, ağaç kavukları ve rutubetin bol olduğu toprak alanlardır.

Fare İlaçlama

fare ilaçlama

Fareler genel olarak ev, işyeri, pastane, market, lokanta, fabrika, hastane, bahçe ve tarlalarda yaşamlarını sürdürürler. Daha çok yaz aylarında karşılaşılmaktadır.

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği ilaçlama

Halk arasında rutubet böceği olarak da anılan gümüş böceği (gümüşcün) nemli havasından dolayı her mevsim İstanbul’da en sık karşılaşılan bir böcektir.

Güve İlaçlama

Güve ilaçlama

Güve, kelebeğe benzeyen ve kemirgen bir yapıya sahip haşere türüdür. Tahıl güvesi, halı güvesi, zeytin güvesi, kürk güvesi, un güvesi daha çok bilinen türleridir.

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama

6 farklı familyada 5.000’e yakın türü bulunan hamam böcekleri her ortamda yaşayabilen haşerelerdir. Hamam böceklerinin 30 türü insanların olduğu alanlarda aktiftir.

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama (Alman Hamam Böceği İlaçlama)

Ülkemizde en yaygın hamam böceği türü olan kalorifer böceği, Alman hamam böceği olarak da bilinir. Genellikle sarı, kahverengi ve kızıl renklerde olabilirler.

Kene İlaçlama

Kene İlaçlama

Keneler, Lyme ve Kanamalı Kırım Kongo Yüksek Ateşi (KKKA) hastalıkları başta olmak üzere en az 65 adet hastalık yapan mikrop taşırlar.

Kırkayak İlaçlama

Kırkayak İlaçlama

Kırkayak ile genelde yağışların bol olduğu sonbahar ve ilkbahar ayların da karşılaşırız. Kırkayak, çıyan haşeresiyle karıştırılsa da birbirinden farklıdır.

Kulağa Kaçan İlaçlama

Kulağa Kaçan İlaçlama

Kulağa Kaçan böceği (kıskaç böceği) yapı olarak kafası küçük karnı ise büyük haşerelerdir. Kulağakaçan böcekleri insanlar için tehlikeli haşerelerdir.

Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama

Örümcekler hem potansiyel tehlikeleri hem de ağlarıyla oluşturdukları çirkin görüntü nedeniyle insanların kullandığı mekânlarda bulunması istenmez.

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Pireler üremek için kana ihtiyaç duyar ve yaşamlarını parazit olarak sürdürürler. Vücut yapıları yassıdır ve hızlı hareket ederler. Zıplama yetenekleri çok yüksektir.

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinekler sıcak havalarda hızlı bir şekilde çoğalan ve insanların kanlarını emerek beslenen haşere türüdür. İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşeredir.

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kurusu İlaçlama

İnsanlar için büyük tehdit demek olan tahtakurusu taşıdığı birçok mikrobu kişilere, ısırarak bulaştırmasıyla çok ciddi hastalıklara sebep olur.

Uyuz Böceği İlaçlama

Uyuz Böceği İlaçlama

Uyuz böceği, insanda deri altına, hayvanda deri üzerine yerleşerek lezyonlu yara ve kaşıntıya neden olan bir böcek türüdür. Uyuz böceği, deri altında çoğalabilirler.

WhatsApp Destek