Cami İlaçlama - İstanbul Cami İlaçlama | SEBA İlaçlama

Cami İlaçlama

Camiler toplu şekilde en sık kullanılan mekanlardır. Camilerde karasinek, bit, hamam böceği, pire, sivrisinek ve kalorifer böceği gibi haşerelerin yaşaması mümkün olduğu için belli dönem ve belli zamanlarda kesinlikle cami ilaçlama işlemi yapılması gerekmektedir.

Camilerde hijyeni ve ilaçlamayı sağlamak oldukça önemlidir. İnsanlara kolayca hastalık bulaşmasına neden olan haşerelerden kurtulmak için camilerin periyodik olarak ilaçlanması gerekir.

Cami İlaçlama

Cami ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, cami ilaçlamada ortam şartlarına uygun ve böcek türüne göre kokulu kokusuz ilaçlama, sıvı ya da jel ilaçlama ve fare istasyonları yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Cami ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman cami ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. İlaçlamalar ve dezenfektenin rutin olarak yapılması ve bu alanların periyodik olarak kontrol edilmeleri de gereklidir.

7/24 ilaçlama servisi

Cami ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde camiler için özel fiyat politikasını uygularız.

Camilerde böcekler ve kemirgenler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat cami ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek