Çıyan İlaçlama

Çıyan İstanbul’da sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Ev, İşyeri, bahçe, villa, gıda işletmeleri ve daha birçok yerde çıyan ilaçlama yapmaktayız.

Çıyan, kırkayak haşeresiyle karıştırılsa da birbirinden farklıdır. Kırkayak siyah ve kahverengi, 4 cm’den küçük omurgasız böceklerdir. Vücudunun her halkasında iki çift ayağı vardır, çıyanlar da ise tek çift ayak bulunur. Bu özelliğiyle çıyanlar ayırt edilebilir. Çıyan, kırkayak böceğine göre daha zararlıdır. İnsanları ısırır ve zehirlidir.

Çıyan haşeresinin yaşam alanları çayır, yeşil alanlar, orman, taş ve duvar dipleri, ağaç kavukları ve rutubetin bol olduğu toprak alanlardır. Çıyanlara iç mekanlarda ise süpürgeliklerde, pencere ve kapı aralarında, bodrum oyuk ve garaj gibi yerlerde duvarlarda yürürken de rastlanabilir.

Çıyan ilaçlama

Çıyan ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, çıyan ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Çıyan ile bireysel mücadele pek mümkün değildir. İnsanlar için oldukça tehlikeli olan çıyanlardan kesin olarak kurtulma şekli profesyonel bir ilaçlama firmasına çıyan ilaçlaması yaptırmaktan geçer. Çıyanlar zehirli canlılar olduğu için yanlış yapılan bir işlem çıyanların ilaca karşı bağışıklık kazanarak daha da çoğalmasına ve en önemlisi ortamda bulunan insanların hastalanmasına yol açabilir.

7/24 ilaçlama servisi

Çıyan ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine, ilaçladığı haşere türüne ve ilaçlama yöntemine göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Çıyan ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat çıyan ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek