Depo İlaçlama - Depo İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Depo İlaçlama

Hamam böceği, pire gibi haşere türlerinin ve farelerin sıklıkla görüldüğü depolarda ilaçlama yapılması çok önemlidir. Depoda muhafaza edilen ürünlerin zarar görmesinin yanında çalışanların ve insanların sağlığını da tehdit eden haşere, böcek ve farelere karşı periyodik depo ilaçlama yapılmalıdır.

Özellikle çeşitli ülkelerden konteynerlerin içinde farklı tür böceklerin ülkemize geldiği görülmektedir. Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığına sebep olan kene başka ülkelerden gelip hızla yayılarak hayatımızı tehdit etmiştir.

Depo İlaçlama

Depo ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, depo ilaçlamada ortamın şartlarına uygun ve böcek türüne göre kokulu kokusuz ilaçlama, sıvı ya da jel ilaçlama yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Depo ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman depo ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. İlaçlamalar ve dezenfektenin rutin olarak yapılması ve bu alanların periyodik olarak kontrol edilmeleri de gereklidir.

7/24 ilaçlama servisi

Depo ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan aracın büyüklüğüne ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde depolar için özel fiyat politikasını uygularız.

Araçlarda haşere ve böcekler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat depo ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek