Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Dezenfeksiyon İlaçlaması| SEBA İLAÇLAMA

Dezenfeksiyon

Son günlerde İstanbul’da salgın hastalık riskine karşı alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında, ibadethanelerde, ofislerde, işyerlerinde, cafelerde, restoranlarda, okullarda ve toplu taşıma araçlarında dezenfeksiyon çalışmaları yapılmaya başlandı. İstanbul’un lider ilaçlama şirketi olan SEBA İlaçlama şirketimiz de bu salgından korunmak amacıyla sizlere Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile dezenfekte ilaçlama hizmeti vermektedir.

Dezenfeksiyon ya da dezenfektasyon; cansız ortamdaki patojen (hastalık yapıcı) mikroorganizmaların öldürülmesi, etkisiz hale getirilmesi ve üremelerinin durdurulması işlemidir.

Özellikle ev, iş yeri, fabrika, avm, okul, otel, cami ve kalabalık insan gruplarının bulunduğu tüm alanlarda bulaşma oranı oldukça yüksek olan patojen organizmalara karşı mücadele ediyoruz.
Kullandığımız dezenfektanlar Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlıdır.

Hastalık yapıcı bakteri ve virüslerin bulaşmasını ve yayılmasını engellemek amacıyla önleyici tedbir olarak Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Dezenfeksiyon İlaçlaması için 0(850) 471 07 97 telefon hattımızdan ya da 0(539) 674 07 97 WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 saat servisimiz vardır.

dezenfeksiyon

#EvdeKal      #BirlikteYeneceğiz

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Biyosentez yöntemi ile gümüş, nano boyuta indirgenerek içerisindeki kimyasal bileşikler atılır. Gümüş, nano boyuta indirgenerek yüzey alanı artırılır ve bu sayede soğuk sisleme yöntemi ile tüm yüzeylere uygulanır. Uygulandığı yüzeylerde iyonlaşarak ortama 3 ila 6 ay süreyle antibakteriyel özellik gösterir. Çok özel formülasyonu sayesinde virüslere de etken hale getirilmiştir.

Nano gümüş iyon uzun süre etkili geniş spektrumlu, yüksek düzey dezenfektan sınıfına girer. Nano gümüş ile temas eden virüs ve bakterilerin metabolizmaları bozduğu için herhangi bir savunma sistemi geliştirmelerine imkan yoktur.

Nano gümüşle temas eden bakteri, virüs veya mantar hücrelerinin metabolizması bozulmakta ve elektriksel etkileşimle enzimleri etkisiz hale gelerek hücreleri ölmektedir. Bu esnada gümüş iyonları insan vücudundaki hiçbir hücre ile reaksiyona girmemekte ve zarar vermemektedir.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek