Ev İlaçlama - Ev İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Ev İlaçlama

Ev içerisinde ve çevresinde karşılaşılması mümkün olan hamam böceği, gümüşcün, fare, bit, pire, diğer tüm böcekler, haşereler ve kemirgenler ev sahiplerine rahatsızlık vermekle birlikte aynı zamanda sağlık açısından önemli sorunlara neden olmaktadır. Bu sebeple ev ilaçlama yaptırarak evlerimizi bu istenmeyen haşerelerden korumamız gereklidir.

Böcekler nemli ve karanlık ortamları severler. Özellikle pire, bit, kırkayak, tahtakurusu, kalorifer böceği ve hamam böceği gibi haşereler istedikleri yerlere rahatça girebilir ve her geçen gün çoğalarak tehlikeli hale gelebilir. Ev sahipleri sağlıkları için ev ilaçlama işlemini profesyonel ilaçlama firmasına yılda en az 1 defa yaptırmaları gerekmektedir.

Ev İlaçlama

Ev ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, ev ilaçlamada ortam şartlarına uygun ve böcek türüne göre kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Ev ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Ev içerisinde haşereler ve kemirgenler ile mücadele çok zor olduğundan profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman ev ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır.

7/24 ilaçlama servisi

Ev ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Evlerde böcekler ve kemirgenler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat ev ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek