Evde tahtakurusu neden olur? | SEBA İLAÇLAMA

Evde tahtakurusu neden olur?

Evde tahtakurusu olma nedenleri arasında en önemli sebepler alınan ikinci el mobilya üzerinden ve eve gelen başka insanların üzerinden eve girmeleridir. Gezme, alışveriş, ziyaret ve misafirlik durumlarında vakit geçirdiğiniz yerlerden tahtakurusu kendi üzerinize bulaşarak evinize taşınabilirler.

Evcil hayvanların tüyleri arasında saklanarak da evlerinize taşınabilirler.

Evde tahtakurusu olmasının diğer bir nedeni de komşu evlerde de tahtakurusu olmasıdır.

Çatı, balkon, garaj, bodrum gibi yerlere yarasa, kırlangıç ve kuşların konması ile tahtakurularının eve yerleşip yuva yapması için başka bir nedendir.

Tahta kurusu ile bireysel mücadele pek mümkün değildir. SEBA ilaçlama olarak tahta kurusu vakalarında pencere ve kapı çerçevelerini, yatak başlıklarını, yatak altlarını, çekmeceleri, perdeleri, süpürgelikleri, pervazları, halı altlarını, duvarda asılı tabloları ve diğer mobilyaları titizlikle inceleyerek vakumlama yapar ve en etkili tahta kurusu ilacını uygulayarak ilaçlama işlemini uygularız. İstilaya uğramış mekanı tahta kurusundan arındırırız. Tahta kurusu ilaçlama işleminden birkaç gün geçtikten sonra gözlem ve inceleme yaparak kesin çözüme ulaşırız.

Evde tahtakurusu neden olur

Benzer Yazılar

Bir Yorum

  • Khadija  21 Haziran 2020 at 11:07

    Merhaba, evimde Tahtakurusu var.
    Her yerde gittim ama iyi ilaç bulmadım .
    Eğer sizde varsa bize yardım edin

    Cevapla

Yorum Yap

Lütfen isim giriniz. Lütfen geçerli bir email adresi giriniz. Lütfen bir mesaj giriniz.
WhatsApp Destek