Evdeki hamam böceği yuvası nasıl bulunur?

Hamam böcekleri daha çok evin kuytu köşelerine yumurtalarını bırakır. Nemli, küflü ve karanlık ortamları sevdiği için hamam böceği evde bu bölgelere yuvasını yapar. Özellikle evlerin mutfak, banyo ve tuvalet bölümlerinde yuvalanırlar.

Eskimiş pencere pervazları, kapı dipleri, süpürgelik kenarları, duvar çatlakları, kırık dökük bölgeler, fayans boşlukları, su sızdıran bir borunun olduğu noktalar, çürümüş mutfak tezgâhı altları, mutfak dolaplarının arka yüzeyleri, duş kabini alt kısmı evlerde hamam böceği yuvasının bulunduğu yerlerdir.
Evde hamam böceği neden olur? Atılmayan çöpler, bekleyen bulaşıklar, yemek kalıntıları, yere düşen yiyecekler ve temizlenmeyen ev hamam böceklerinin oluşumuna neden olur. Sürekli beslenme isteği ile hareket eden ve bu amaçla yaşayan hamam böceği temiz olan bir evde akıtan bir musluk ya da sızdıran bir boru nedeniyle de görülebilir.

Hamam böcekleri binaların çatı katlarında, bodrum, kazan dairesi, kanalizasyon, depo, sığınak gibi yerlerde; bahçelerde; evlerin banyo, mutfak, tuvalet ve balkon bölümlerinde olur.

Süpürgelik, duvar çatlakları, kapı pencere pervazları, lavabo altları, pis su giderleri, buzdolabı altı, fırın ya da ocak altları, mutfak dolabı üstü ve içi hamam böceklerinin sıklıkla bulunduğu bölgelerdir.

Hamam böceği ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat Hamam Böceği İlaçlama ihtiyacınız için 0(850) 471 07 97 telefon hattımızdan ya da 0(539) 674 07 97 WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Evdeki hamam böceği yuvası nasıl bulunur?

Benzer Yazılar

Yorum yok

ilk yorumu siz yapın.

Yorum Yap

Lütfen isim giriniz. Lütfen geçerli bir email adresi giriniz. Lütfen bir mesaj giriniz.
WhatsApp Destek