Fabrika İlaçlama - Fabrika İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Fabrika İlaçlama

En fazla zaman geçirilen ve kalabalık ortamlardan biri de iş yerleridir. Bu tür alanların başında gelen fabrikalar üretim ağırlıklı çalıştıklarından dolayı çeşitli atıklar ve kimyasal maddeler içerir. Dolayısıyla fabrikalarda çok çeşitli haşere, böcek ve fare görülebilir.

Fabrika gibi büyük çalışma alanları üretim alanlarının büyük olmaları ve çok sayıda çalışanlarının olmaları nedeniyle hastalık ve virüslerin kolay ve hızlı yayılma alanlarıdır. Fabrika ilaçlama ve fabrika dezenfeksiyonu bu anlamda önem taşımaktadır.

Fabrika ilaçlama işleminin yapılmasıyla çalışanların ciddi sağlık problemleri yaşaması ve üretim malzemelerinin zarar görmesi engellenerek hem maddi hem de manevi kayıplara karşı önlem alınmış olur.

Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, fabrika ilaçlamada ortam şartlarına uygun ve böcek türüne göre kokulu kokusuz ilaçlama, sıvı ya da jel ilaçlama ve fare istasyonları yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Çalışma alanlarında üreyen haşereler, sağlığınızı tehdit eden canlılardır. Fabrikaların, iş yerlerinin ve çalışma alanlarının temiz olması insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Fabrika ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman fabrika ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. İlaçlamalar ve dezenfektenin rutin olarak yapılması ve bu alanların periyodik olarak kontrol edilmeleri de gereklidir.

7/24 ilaçlama servisi

Fabrika ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde fabrikalar için özel fiyat politikasını uygularız.

Fabrikalarda böcekler ve kemirgenler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat fabrika ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek