Fare İlaçlama

Kemirgen denildiğinde ilk akla gelen canlı doğal olarak farelerdir. İnsanlar gibi memeli canlılar sınıfında olduğundan fare ilaçlama insan sağlığı açısından son derece önemlidir. İstanbul’da en çok talep edilen ilaçlama hizmetlerimiz arasında bulunan fare ilaçlama uygulamasını yaşam kalitesini etkilemeyecek şekilde sunarız.

Fareler genel olarak ev, işyeri, pastane, market, lokanta, fabrika, hastane, bahçe ve tarlalarda yaşamlarını sürdürürler. Farelere daha çok yaz aylarında karşılaşılmaktadır. Fareler beslenme ve barında ihtiyacıyla insanların yaşam alanlarına dâhil olarak insan hayatını olumsuz etkilemektedirler.

fare ilaçlama

Fare ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, fare ilaçlamada fare türüne ve ortam şartlarına uygun kokulu, kokusuz ilaçlama ve fare istasyonu yöntemlerini kullanır. Bu yöntemler sayesinde açık, kapalı ya da dar, geniş alanlarda fare problemlerine son verilir. Çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler kullanır.

Fare ilaçlama şirketimiz farelere karşı ev ve iş yerinize uygun en etkili ve en güvenilir fare ilaçlama servisi vermektedir. Uzman ekiplerimiz fare için ilaçlama işlemine başlamadan önce farelerin yuva yapabileceği noktaları tespit eder. Daha sonra mekânın özelliğine göre ilaçlama uygulamasına geçilir.

Fare ile mücadele ederken dikkat ettiğimiz en önemli husus diğer canlıların ve ortamda bulunan gıdaların zehirlenmemesidir.

7/24 ilaçlama servisi

Fare ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Fare ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat fare ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek