Fırın İlaçlama - Fırın İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Fırın İlaçlama

Ekmek ve pasta gibi gıda ürünlerinin üretiminin yapıldığı fırınlar, gün içerisinde birçok insanın bulunduğu aktif yaşam alanlarından biridir. Açık alanlardan kapalı alanlara fare, pire, çıyan, hamam böceği, sivrisinek, örümcek gibi çeşitli haşere ve kemirgen türü taşınabilme ihtimali ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak fırın ilaçlama oldukça önem arz etmektedir.

Fırın İlaçlama

Fırın ilaçlaması nasıl yapılır?

Tarım bakanlığından 30 Mart 2005 tarihi ve 25771 sayı ile resmi gazete yayımlanarak yürürlüğe giren ve ‘Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik’ gereğince gıda işletmenizin düzenli olarak haşere mücadele ve kontrol işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

SEBA İlaçlama yönetmelikte belirtilen standartlarda uzman kadrosuyla ve modern ekipmanlarla uygulamaları yapmaktadır. Bu standartların iş yeri açısından önemi; yapılacak Tarım Bakanlığı Gıda işletmesi denetimlerinde yüksek puan almanızı sağlayarak cezai işlem görmenizi ortadan kaldıracaktır.

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, fırın ilaçlamada ortam şartlarına uygun ve böcek türüne göre kokulu kokusuz ilaçlama, sıvı jel ilaçlama ve fare istasyonları yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Hem çalışanların sağlığı hem de müşteri sağlığı açısından önem taşıyan bir konu olduğundan fırınlarda yapılan ilaçlama işlemleri profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır.

Fırın ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Fırınların korkulu rüyası olan haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman fırın ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. İlaçlamalar ve dezenfektenin rutin olarak yapılması ve bu alanların düzenli olarak kontrol edilmeleri de gereklidir.

7/24 ilaçlama servisi

Fırın ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Fırınlarda böcekler ve kemirgenler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat fırın ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek