Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği veya bilinen kısa adıyla Gümüşçün, adından da anlaşılacağı üzere gümüşümsü bir renge sahip olan bir böcek türüdür. Halk arasında rutubet böceği olarak da anılan gümüş böceği (gümüşcün) nemli havasından dolayı her mevsim İstanbul’da en sık karşılaşılan bir böcektir. Ev, ofis, işyeri, fabrika, depo, ambar, kütüphane ve diğer yaşam alanlarında bu canlılarla mücadele etmek gerekir.

Tahıl, un ve karbonhidratlı gıdaları yiyen gümüş böceği genellikle mutfak ve banyo giderlerinde, giysilerin, mobilyaların, duvar kağıtlarının ve kitap ciltlerinin arasında yaşadığı için bu haşereleri tespit etmek zordur. Gümüş böcekleri hızla üreme kabiliyetine sahiplerdir. Bu yüzden siz farkına varmadan oldukça kalabalık bir koloni haline gelebilirler. Gümüş böcekleri yaydıkları bakteri ve mikroplarla özellikle sindirim ve solunum yolu hastalıklarına davetiye çıkarabilir aynı zamanda çok sayıda farklı eşyalardan beslendikleri için oldukça ciddi zararlar verebilirler.

Gümüş böceği ilaçlama

Gümüş Böceği ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, gümüş böceği ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler kullanır.

Gümüş böceği ilaçlama şirketimiz gümüş böceğine karşı ev ve iş yerinize uygun en etkili ve en güvenilir gümüş böceği ilaçlama servisi vermektedir. Uzman ekiplerimiz gümüş böceği için ilaçlama işlemine başlamadan önce gümüş böceğinin barınıp hızlı çoğaldığı noktaları detaylı incelemeler sonucunda tespit eder. Daha sonra mekânın özelliğine göre seri bir şekilde ilaçlama uygulamasına geçilir. Bu ilk ilaçlama işleminin ardından belirli aralıklarla gümüş böceği ilaçlama işinin devam etmesi gerekmektedir.

Gümüş böcekleri ile mücadele konusunda çeşitli doğal ilaçlama yöntemlerinden de söz edilmektedir. Mekanın her köşesinde gümüş böceği (gümüşcün) ve yumurtaları olabileceğinden dolayı sirke, naftalin, çamaşır suyu gibi çeşitli sözde doğal ilaçlama yöntemleri gümüş böcekleri ile mücadelede yetersizdir.

7/24 ilaçlama servisi

Gümüş Böceği ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Gümüş böceği (gümüşcün) ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat gümüş böceği ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek