Güve İlaçlama - Güve İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Güve İlaçlama

Güve, kelebeğe benzeyen ve kemirgen bir yapıya sahip haşere türüdür. Tahıl güvesi, halı güvesi, zeytin güvesi, kürk güvesi, un güvesi daha çok bilinen türleridir. Kanat genişliği 12-16 mm arasında olan Güve kuş yuvalarında, ölmüş hayvan cesetlerinde bulunur. İstanbul’da hemen hemen her dönemde güve ile karşılaşarak ilaçlama yapmaktayız.

Yün iplikleri, kilim, kürk ve tüy gibi doğal ürünlerde hasara neden olur. Giysilerin doğal ısılarında bulunur. Ev, apartman gibi yerlerin kuru ve ılık ortamlarında karşılaşılan Güve daha çok gardırop ve raflarda bulunur. Güveler halı, kilim ve dokuma üzerine tekstil ürünleri üreten ve satışını yapan firmalarda çok sık karşımıza çıkar.

Güve ilaçlama

Güve ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, güve ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokulu ve kokusuz sıvı ve püskürtme teknikleriyle ilaçlama yöntemini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Güveler, farklı birçok ortamda hayatta kalabilme kabiliyetine sahiptirler. Tüm kumaş çeşitleri, güveler için oldukça besleyicidirler. Güveler; kıyafetlere, mobilyaların kumaşlarına zarar verdikleri gibi evlerin tozla dolmasına da sebep olurlar. Eviniz güve istilasına uğradıysa kıyafetlerinizin ve mobilyalarınızın ciddi zararlara uğramaması adına güveler ile mücadele yöntemlerine başlamanız gerekmektedir.

Güve ile bireysel mücadele kesinlikle mümkün değildir. Güvenin kontrolü için çatlaklar gibi tüm giriş çıkış noktalarını denetim altına alarak profesyonel güve ilaçlama işlemini uygularız. Güveleri yok etmek için profesyonel bir ilaçlama firması ile çalışmanız şarttır.

7/24 ilaçlama servisi

Güve ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine, ilaçladığı haşere türüne ve ilaçlama yöntemine göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Güve ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat güve ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek