Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlaması yaptırarak hamam böceklerinden kurtulun. 6 farklı familyada 5.000’e yakın türü bulunan hamam böcekleri her ortamda yaşayabilen haşerelerdir. Hamam böceklerinin 30 türü insanların olduğu alanlarda aktiftir. Türkiye’de bunların içerisinde 3 tür ise, zararlı haşere olarak bilinir. Bunlar: Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği ve Oryantal hamam böceği (Karafatma)’dır.

Özellikle yaz aylarında sıcak ve karanlık ortamlarda ortaya çıkan hamam böceği insanların yediği her türlü yiyecekle beslenirler. Hamam böceği insanlara doğrudan zarar vermemekle birlikte banyo tuvalet giderleri gibi en kuytu ve en pis yerlere girip çıkabildikleri için birçok bakteri ve mikrobun taşıyıcısı olarak insan sağlığını tehdit eder.

Nemli ve kirli alanlarda daha sık görülen ve bu mekanlarda yuva yapan hamam böcekleri çok hızlı çoğalarak temiz alanlara da yayılabilir. Cafe, restoran, lokanta, fırın gibi işyerlerinde ve evlerde görülme ihtimali çok yüksek olduğundan hamam böceklerine karşı mutlaka profesyonel ilaçlama yaptırılmalıdır.

Hamam böceği ilaçlama

Hamam Böceği ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, hamam böceği ilaçlamada ortam şartlarına uygun sıvı ya da jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler kullanır.

Hamam böceği ilaçlama şirketimiz hamam böceğine karşı ev ve iş yerinize uygun en etkili ve en güvenilir hamam böceği ilaçlama servisi vermektedir. Uzman ekiplerimiz hamam böceği için ilaçlama işlemine başlamadan önce hamam böceğinin barınıp hızlı çoğaldığı noktaları detaylı incelemeler sonucunda tespit eder. Daha sonra mekânın özelliğine göre seri bir şekilde ilaçlama uygulamasına geçilir. Bu ilk ilaçlama işleminin ardından belirli aralıklarla hamam böceği ilaçlama işinin devam etmesi gerekmektedir.

Hamam böceği ilaçlama profesyonellik ve uzmanlık gerektirir; bireysel olarak küçük çapta ilaç kullanımı hamam böceği ile mücadelede yetersiz kalacaktır. Yapılan yanlış bir uygulama hamam böceklerinin direnç kazanıp daha çok çoğalmasına neden olabilir.

Hamam böceği ilaçlama uygulaması tek bir işlemle çözüme kavuşamayabilir, ilaçlama işleminin gerekirse farklı yöntemlerle birkaç kez tekrar edilmesi gerekebilir. Ancak ilaçlama firmamız hamam böcekleri tamamen yok edilene kadar ilaçlama hizmetinin süreceğini garanti eder.

7/24 ilaçlama servisi

Hamam Böceği ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine, ilaçladığı haşere türüne ve ilaçlama yöntemine göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Hamam böceği ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat Hamam Böceği ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek