Hamam Böceğinden nasıl kurtulunur? | SEBA İLAÇLAMA

Hamam Böceğinden nasıl kurtulunur?

Yapılan bir araştırma sonucunda hamam böceklerinin bazı kokuları sevmediği ve bu kokuların bulunduğu ortamlara gelmediği görülmüştür. Hamam böceklerinden kurtulmak için hamam böceklerinin sevmediği kokuları kullanabilirsiniz.

Hamam böceklerinden kurtaran kokular şöyledir; kedi nanesi, defne yaprağı, sedir, sardunya, rezene, fesleğen, okaliptüs, limon, portakal, sirke, soğan, kekik, kırmızı biber, biberiye yağı, sarımsak, salatalık, lavanta, çay ağacı yaprağı, karanfil yağı, pandanotu, amonyak, boya kokusu.

Bir başka hamam böceğinden kurtulma yöntemi de etken maddesi fipronil ya da hidrametilnon olan hamam böceği yemleri kullanarak hamam böceklerini yok etmektir. Hamam böceği yumurtalarından yenileri de çıkacağından bu yöntem birkaç hafta sürebilir.

Toz halinde borik asidi ya da karbonat ile şeker, un, pudra şekeri karıştırılarak evde hamam böceği yemi de yapılabilir.

Çamaşır suyunun hamam böcekleri üzerinde öldürücü etkisi olup olmadığı tam olarak bilinmiyor.

Hamam böceklerinin bulunabileceği yerleri çamaşır suyu ile temizlemekte fayda var. Bu yerlerde yumurtaları ya da ölü hamam böceği kalıntıları varsa onlar da temizlenmiş olur. Ancak bu temizlik tek başına yeterli değildir.

Bünyeleri dayanıklı olan hamam böcekleri çok soğuk ve çok sıcak ortamlarda bile yaşayabilmektedir. Onlar için nemli ortam önemlidir. Hamam böceği her mevsim üreyip çoğalabilir. Ancak yaz ayları üreme açısından en uygun zamanlar olduğu için hamam böceği yaz mevsiminde daha sık görülürler.

Hamam böceği ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat Hamam Böceği İlaçlama ihtiyacınız için 0(850) 471 07 97 telefon hattımızdan ya da 0(539) 674 07 97 WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Hamam Böceğinden nasıl kurtulunur?

Benzer Yazılar

Bir Yorum

  • Fatih özyeşil  11 Haziran 2020 at 23:15

    Fiyat nedir nedir acaba

    Cevapla

Yorum Yap

Lütfen isim giriniz. Lütfen geçerli bir email adresi giriniz. Lütfen bir mesaj giriniz.
WhatsApp Destek