Hastane İlaçlama - Hastane İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Hastane İlaçlama

Hastane gibi aşırı yoğunluğun olduğu sağlık kuruluşlarında var olan hijyenin sürekliliğini sağlamak açısından bu mekanlarda böcek ilaçlaması konusunda hassas davranılması gereklidir. Tıbbi atıklarla temas edebilen haşere, böcek ve kemirgenler oldukça tehlikeli sonuçlara sebebiyet verebilir.

Hastanelere haşere ve kemirgenler kolaylıkla girip yerleşebilir ve kısa sürede çoğalabilirler. Özellikle mutfak ve yemekhane bölümlerinde çeşitli böceklere ve fareye rastlanabilir. Gereken tedbirler alınmadığında insanlara çeşitli hastalıkların bulaşması muhtemeldir.

Hastane İlaçlama

Hastane ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, hastane ilaçlamada ortam şartlarına uygun ve böcek türüne göre kokusuz ilaçlama, sıvı ya da jel ilaçlama ve fare istasyonları yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Hem hastane çalışanlarının sağlığı hem de hastaların sağlığı açısından önem taşıyan bir konu olduğundan hastanelerde yapılan ilaçlama işlemleri profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır.

Hastane ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman hastane ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. İlaçlamalar ve dezenfektenin rutin olarak yapılması ve bu alanların periyodik olarak kontrol edilmeleri de gereklidir.

7/24 ilaçlama servisi

Hastane ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde hastaneler için özel fiyat politikasını uygularız.

Hastanelerde böcekler ve kemirgenler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat hastane ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek