İlaçlama - İstanbul İlaçlama Şirketi | SEBA İLAÇLAMA

Apartman İlaçlama

Apartman İlaçlama

Apartman içerisinde bulunan hamam böceği, sıçan, fare, bit, pire, diğer tüm böcekler, haşereler ve kemirgenler ev sahiplerine rahatsızlık vermekle birlikte aynı zamanda sağlık açısından önemli sorunlara neden olmaktadır.

Araç İlaçlama

Araç İlaçlama

Haşere ve böceklerin insanlara doğrudan ulaşabildiği bu araçlarda gerekli hijyeni gösterebilmek için mutlaka araç ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Araçlardaki haşere ve böcekleri farkında olmadan ev ve iş yerine taşıma tehlikesi de vardır.

Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Bahçe ilaçlaması için en uygun zaman ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarıdır. Bahçelerde her mevsimde farklı haşere ve böcekler görülür. Toprak altından çıkabilecek canlı türlerine karşı mutlaka bahçe ilaçlama yapılmalıdır.

Cafe Restoran İlaçlama

Cafe Restoran İlaçlama

Açık alanlardan kapalı alanlara fare, pire, çıyan, hamam böceği, sivrisinek, örümcek gibi çeşitli haşere ve kemirgen türü taşınabilme ihtimali ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak cafe restoran ilaçlama oldukça önem arz etmektedir.

Cami İlaçlama

Cami İlaçlama

Camilerde karasinek, bit, hamam böceği, pire, sivrisinek ve kalorifer böceği gibi haşerelerin yaşaması mümkün olduğu için belli dönem ve belli zamanlarda kesinlikle cami ilaçlama işlemi yapılması gerekmektedir.

Catering İlaçlama

Catering İlaçlama

Açık alanlardan kapalı alanlara fare, pire, çıyan, hamam böceği, sivrisinek, örümcek gibi çeşitli haşere ve kemirgen türü taşınabilme ihtimali ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak catering ilaçlama oldukça önem arz etmektedir.

Depo İlaçlama

Depo İlaçlama

Depoda muhafaza edilen ürünlerin zarar görmesinin yanında çalışanların ve insanların sağlığını da tehdit eden haşere, böcek ve farelere karşı periyodik depo ilaçlama yapılmalıdır. Depo ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir.

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Ev içerisinde ve çevresinde karşılaşılması mümkün olan hamam böceği, gümüşcün, fare, bit, pire, diğer tüm böcekler, haşereler ve kemirgenler ev sahiplerine rahatsızlık vermekle birlikte aynı zamanda sağlık açısından önemli sorunlara neden olmaktadır.

Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Fabrika gibi büyük çalışma alanları üretim alanlarının büyük olmaları ve çok sayıda çalışanlarının olmaları nedeniyle hastalık ve virüslerin kolay ve hızlı yayılma alanlarıdır. Fabrika ilaçlama ve fabrika dezenfeksiyonu bu anlamda önem taşımaktadır.

Fırın İlaçlama

Fırın İlaçlama

Ekmek ve pasta gibi gıda ürünlerinin üretiminin yapıldığı fırınlar, gün içerisinde birçok insanın bulunduğu aktif yaşam alanlarından biridir. Çeşitli haşere ve kemirgen türü taşınabilme ihtimali yüksek olduğundan fırın ilaçlama oldukça önem arz etmektedir.

Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

Hastane ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman hastane ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır.

İşyeri İlaçlama

İşyeri İlaçlama

Açık alanlardan kapalı alanlara fare, pire, çıyan, hamam böceği, sivrisinek, örümcek gibi çeşitli haşere ve kemirgen türü taşınabilme ihtimali ve yaşanılan problemler göz önünde bulundurularak işyeri ilaçlama oldukça önem arz etmektedir.

Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Böcek ve kemirgenlerin en fazla bulunduğu alanlar arasında okullarımız da gelmektedir. Okul ilaçlama oldukça önemlidir. Çünkü oldukça fazla bireyin olduğu alanlardır. Okul ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir.

Otel İlaçlama

Otel İlaçlama

Otel sahipleri otel müşterilerinin sağlıklarını güvence altına almak için otel ilaçlama işlemini profesyonel ilaçlama firmasına yaptırmaları gerekmektedir. Otel ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir.

Otopark İlaçlama

Otopark İlaçlama

Böcek, haşere ve kemirgenler nemli, sıcak ve karanlık ortamları sevdiğinden otoparklara da uyum sağlayarak kolayca yaşamlarına devam ettirebilirler. İnsan sağlığı açısından mutlaka düzenli aralıklarla otopark ilaçlama yapılmasında fayda vardır.

Site İlaçlama

Site İlaçlama

Site içerisinde ve çevresinde bulunan hamam böceği, sıçan, fare, bit, pire, diğer tüm böcekler, haşereler ve kemirgenler ev sahiplerine rahatsızlık vermekle birlikte aynı zamanda sağlık açısından önemli sorunlara neden olmaktadır.

Yazlık İlaçlama

Yazlık İlaçlama

Yazlıklarda mümkün olan hamam böceği, gümüşcün, fare, bit, pire, kene, diğer tüm böcekler, haşereler ve kemirgenler yazlık sahiplerine rahatsızlık vermekle birlikte aynı zamanda sağlık açısından önemli sorunlara neden olmaktadır.

WhatsApp Destek