İstanbul İlaçlama | İstanbul Böcek İlaçlama | SEBA İLAÇLAMA

İstanbul İlaçlama

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, açık kapalı tüm alanların ilaçlanmasında ortam şartlarına uygun kokulu, kokusuz, sıvı, jel ilaçlama ve fare istasyonu yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü ) tarafından kabul görmüş biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin türüne ve metrekaresine, ilaçladığı haşere türüne ve ilaçlama yöntemine göre en uygun fiyatı belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Haşere, böcek ve fareler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı, ruhsat ve çalışma izni ile sertifikalara sahip şirketimiz 16 yıllık deneyimi ile sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlar. 7 gün 24 saat ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

İstanbul İlaçlama Servis Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Şişli, Sultangazi, Zeytinburnu

İstanbul Anadolu Yakası

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

7/24 ilaçlama servisi

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek