Kalorifer böceği hangi kokuyu sevmez? Kalorifer böceği neden hoşlanmaz? | SEBA İLAÇLAMA

Kalorifer böceği hangi kokuyu sevmez? Kalorifer böceği neden hoşlanmaz?

Araştırmalara göre kalorifer böceklerinin bazı kokuları sevmediği tespit edilmiştir. Kedi nanesi ve defne yaprağı kokularının bulunduğu ortamlara girmedikleri gözlemlenmiştir.

Kalorifer böceklerinin görüldüğü ve yuvalarının bulunabileceği yerlere defne yaprakları, kedi nanesi ya da nane yaprakları yerleştirin. Bu yaprakları ufalayarak veya kırarak koyabilirsiniz. Aromatik bitkilerin kokusu kalorifer böceklerini uzaklaştıracaktır.

Kalorifer böceğini uzaklaştıran aromatik bitkilerden edinebilirsiniz. Karanfil, nane, sedir, biberiye, sardunya, lavanta, kekik, rezene, okaliptüs, fesleğen, defne ve limon kabuğu kalorifer böceklerinin sevmediği kokulardır. Ev içerisine bu bitkileri koyarak kalorifer böceklerinden uzaklaştırma yöntemiyle kurtulabilirsiniz.

Kalorifer böceği ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat Kalorifer Böceği İlaçlama ihtiyacınız için 0(850) 471 07 97 telefon hattımızdan ya da 0(539) 674 07 97 WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Kalorifer böceği hangi kokuyu sevmez? Kalorifer böceği neden hoşlanmaz?

Benzer Yazılar

Yorum yok

ilk yorumu siz yapın.

Yorum Yap

Lütfen isim giriniz. Lütfen geçerli bir email adresi giriniz. Lütfen bir mesaj giriniz.
WhatsApp Destek