Kalorifer Böceği İlaçlama

Ülkemizde en yaygın hamam böceği türü olan kalorifer böceği, Alman hamam böceği olarak da bilinir. Ev, apartman, otel, cafe, restoran, fırın, gıda işletmeleri ve diğer kurumlarda sıklıkla karşımıza çıkar. Yanlış yapılan ilaçlama teknikleriyle kalorifer böceği sayısını artırmamak için mutlaka profesyonel kalorifer böceği ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Kalorifer böceği (Alman hamam böceği) genellikle sarı, kahverengi ve kızıl renklerde olabilirler. Vücutlarında kanatları olduğundan uçabilirler. Çok hızlı bir şekilde üreyip çoğalabilirler.

Kalorifer böceği (Alman hamam böceği) başın arkasından kanatlara doğru uzanan iki koyu renkli paralel çizgi ile tanımlanır. Nemli ve sıcak alanları seven kalorifer böceği bu mekanlarda yuva yapar ve çok hızlı çoğalarak temiz alanlara da yayılabilir. Genellikle mutfak ve banyoda bulunur.

Kalorifer Böceği İlaçlama (Alman Hamam Böceği İlaçlama)

Kalorifer Böceği (Alman Hamam Böceği) ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, kalorifer böceği ilaçlamada ortam şartlarına uygun jel ilaçlama yöntemlerini kullanır. Kalorifer böceği sorununa en etkili çözüm olan jel ilaçlama ile ev ve işyerinizde bu böcekleri tamamen yok ederiz. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler kullanır.

Kalorifer böceği ilaçlama şirketimiz kalorifer böceğine yani Alman hamam böceğine karşı ev ve iş yerinize uygun en etkili ve en güvenilir kalorifer böceği ilaçlama servisi vermektedir. Uzman ekiplerimiz kalorifer böceği için ilaçlama işlemine başlamadan önce kalorifer böceğinin barınıp hızlı çoğaldığı noktaları detaylı incelemeler sonucunda tespit eder. Daha sonra mekânın özelliğine göre kapı ve pencere pervazlarına, duvar çatlakları arasına, lavabo altlarına, mutfak dolaplarının ve çekmecelerinin iç kısımlarına sıkılan böcek jelini yiyen kalorifer böcekleri yuvalarına döner. Yemi yiyen Alman hamam böceği (kalorifer böceği) yuvasında 8-10 saat içerisinde ölür. Kendi türlerini de yiyen bir böcek türü olduğundan ölü böceği yiyen diğer kalorifer böcekleri de zehirlenerek ölür.

Kalorifer böceği ilaçlama profesyonellik ve uzmanlık gerektirir; bireysel olarak küçük çapta ilaç kullanımı kalorifer böceği ile mücadelede yetersiz kalacaktır.

Tüm yaşam alanlarımıza her yolla girip gece gündüz görmeye başladığımız kalorifer böcekleri birçok hastalığın taşıyıcısı ve bulaştırıcısıdır. Özellikle alerjik rahatsızlıklara davetiye çıkarır. Çok pis ve hijyenik olmayan yerlerde gezinerek bünyelerine mikrop alan kalorifer böcekleri gıda maddelerinin ve mutfak eşyalarının üzerinde hatta yatağımızda, giysilerinizin üzerinde dolaşırlar. Bu sebeple sağlığımız için kalorifer böceği ilaçlama yaptırmak doğru tercih olacaktır.

Kalorifer Böceği ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Kalorifer Böceği ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat Kalorifer Böceği ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek