Kırkayak İlaçlama

Kırkayaklar rutubetli ve sıcak ortamlarda çok uzun süre yaşarlar. Genellikle apartman içerisinde, kapı ve pencere diplerinde, balkonlarda, çatılarda, bodrum katlarda,  garajlarda, yaprak altı ve gübrelik yerlerde çok sık görülür. Kırkayak ilaçlama yapmak suretiyle kırkayak ile mücadele edilebilir ve kesin çözüme ulaşılır.

Kırkayak ile genelde yağışların bol olduğu sonbahar ve ilkbahar ayların da karşılaşırız. Çünkü bu aylar kırkayak böceklerinin yaşamaları ve çoğalmaları için en müsait olanağı sağlar.

Kırkayak, çıyan haşeresiyle karıştırılsa da birbirinden farklıdır. Kırkayak siyah ve kahverengi, 4 cm’den küçük omurgasız böceklerdir. Vücudunun her halkasında iki çift ayağı vardır, çıyanlar da ise tek çift ayak bulunur. Bu özelliğiyle çıyanlardan ayırt edilebilir. Çıyan, kırkayak böceğine göre daha zararlıdır. İnsanları ısırır ve zehirlidir.

Kırkayak İlaçlama

Kırkayak ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, kırkayak ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlama yöntemini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Kırkayak ile bireysel mücadele pek mümkün olmadığından kesin olarak kurtulma şekli profesyonel bir ilaçlama firmasına kırkayak ilaçlaması yaptırmaktan geçer. Çoğu kez bu böceklerin yuvalarını tespit ederek bu noktalara tek sefer ilaçlama yapmamız yeterli olur.

7/24 ilaçlama servisi

Kırkayak ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Kırkayaklar ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat kırkayak ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek