Kulağa Kaçan İlaçlama

Kulağa Kaçan böceği (kıskaç böceği) yapı olarak kafası küçük karnı ise büyük haşerelerdir. Kulağakaçan böceğinin 6 ayağı var ve başının ön kısmında 1 çift büyük antenleri 1 çiftte ufak antenleri vardır. Diğer haşerelerden ayıran en belirgin özelliği, kuyruğunun uç kısmında 1 çift kıskacı olmasıdır. Uzun ve ince vücutları üzerinde minik kanatları vardır ancak bu kanatlarını uçmak için kullanmazlar.

Kulağakaçan böcekleri insanlar için tehlikeli haşerelerdir. Uyku anında insanların burnuna, ağzına ve kulağına kaçabilir. Kulağakaçan ismini de bu sebeple almıştır. Yeşil alanlar, parklar, seralar, tarlalar ve ormanlardan yaşam alanlarımıza gelirler. Kulağa kaçan böceği seri hareket eder ve bu böcekle mücadele etmek için mutlaka kulağakaçan ilaçlaması yaptırılmalıdır.

Kulağa Kaçan İlaçlama

Kulağa Kaçan ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, kulağakaçan ilaçlamada ortam şartlarına uygun sıvı püskürtme yöntemini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü ) tarafından kabul görmüş biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Kulağakaçan böcekleri yeşil bitkilerin bol olduğu yerlerde yaşarlar. Kulağakaçanın sebze meyve ve bitkilere zararları büyüktür. Kulağakaçan haşereleri ilkbahar ve yaz aylarında aktif iken, kışları ağaç kovuklarında ve kaya diplerinde zaman geçirirler. Havaların ısınmasıyla daha sık karşılaşabileceğimiz kulağakaçandan kurtulmak kolay değildir.

Bireysel olarak kulağakaçan ile mücadele zordur. Bu nedenle profesyonel yardım alınarak, kulağakaçan ilaçlama uygulatılmalıdır.

7/24 ilaçlama servisi

Kulağa Kaçan ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Kulağa Kaçan ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat Kulağa Kaçan ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek