Okul İlaçlama - Okul İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Okul İlaçlama

Böcek ve kemirgenlerin en fazla bulunduğu alanlar arasında okullarımız da gelmektedir. Okul ilaçlama oldukça önemlidir. Çünkü oldukça fazla bireyin olduğu alanlardır.

Böcek ve fareler çeşitli hastalıkları bünyelerinde taşımakta ve bu hastalıkların virüslerini gittikleri her alana bulaştırmaktadırlar. Okullar oldukça kalabalık alanlardır ve bu hastalıklarında en kolay yayılabildiği alanlardır. Özellikle bit, pire, fare, kalorifer böceği okullarda sık karşılaşılan haşerelerdir. Dolayısıyla okullar, kolejler, ana okulları, etüt merkezleri, dershaneler, kursların haşere ve kemirgen alanında önlem almaları gerekmektedir. Bu tür alanların düzenli olarak haşere ve farelere karşı ilaçlama yaptırmaları ve mikrobik hastalık virüslerine karşı da dezenfekte yaptırmaları gerekmektedir.

Okul İlaçlama

Okul ilaçlaması nasıl yapılır?

Okul ilaçlama okulun tatil olduğu günlerde tespit edilen haşere türlerine yönelik ilaçların uygulanmasıyla yapılır. Eğitim yuvalarının hijyeninin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri alan ekibimiz, profesyonel ilaçlama teknikleri ile her türlü böceğin, kemirgen ve sürüngenin yok edilmesini sağlamaktadır.

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, okul ilaçlamada ortam şartlarına uygun ve böcek türüne göre sıvı kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Okul ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Okulların korkulu rüyası olan haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman okul ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. İlaçlamalar ve dezenfektenin rutin olarak yapılması ve bu alanların düzenli olarak kontrol edilmeleri de gereklidir.

7/24 ilaçlama servisi

Okul ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Okullarda böcekler ve kemirgenler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat okul ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek