Örümcek İlaçlama | SEBA İLAÇLAMA

Örümcek İlaçlama

Örümcekler iki vücut bölgesi, altı veya sekiz gözü ve dört çift bacağı olan eklembacaklılardır. Son tahminlere göre 112 familyada ve 3.879 cinste toplanan 43.244 türü vardır ve tüm dünyaya yayılmıştır. Özellikle iki tür örümcek, insanlar ve hayvanlar için zehirlidir: Kara Dul Örümceği ve Kahverengi İnziva Örümceği.

Örümcekler hem potansiyel tehlikeleri hem de ağlarıyla oluşturdukları çirkin görüntü nedeniyle insanların kullandığı mekânlarda bulunması istenmeyen canlılardır. Kapalı ve loş ortamlarda barınıp çoğalan örümcekler ağlarını özellikle köşe ve kirişlere yaparlar. Örümcekler gezindikleri alanlarda çeşitli mikrop ve bakterileri bir yerden bir yere taşırlar.

Örümcek İlaçlama

Örümcek ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, örümcek ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlama yöntemini kullanır. Püskürtme tekniği ile gerçekleştirilir. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Örümcek ile bireysel mücadele pek mümkün olmadığından kesin olarak kurtulma şekli profesyonel bir ilaçlama firmasına örümcek ilaçlaması yaptırmaktan geçer. Örümcekler saldırgan, çok hızlı hareket edebilen ve son derece dirençli böcekler olduğu için örümcek ilaçlaması en fazla özen gösterilmesi gereken ilaçlama çeşidinden biridir.

7/24 ilaçlama servisi

Örümcek ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Örümcek ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat Örümcek ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek