Otel İlaçlama - Otel İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Otel İlaçlama

Oteller insanların bir arada birlikte yaşadıkları alanlar gerek haşere gerek ise kemirgenler açısından oldukça uygun olan yaşam alanlarıdır.

Otel içerisinde ve otel çevresinde karşılaşılması mümkün olan hamam böceği, gümüşcün, tahta kurusu fare, bit, pire, kene, diğer tüm böcekler, haşereler ve kemirgenler otel misafirlerine rahatsızlık vermekle birlikte aynı zamanda sağlık açısından önemli sorunlara neden olmaktadır. Bu sebeple otel ilaçlama yaptırarak bu istenmeyen haşerelerden korumak gereklidir.

Otel İlaçlama

Otel ilaçlaması nasıl yapılır?

Haşerelerin ve kemirgenlerin otel gibi toplu yaşam alanlarında gıda ve sıvı gibi ihtiyaçlarını karşılamaları çok daha kolay olduğundan otelleri sürekli hijyenik tutmak zordur. Ayrıca oteller, değişik ülkelerden gelen insanları konuk eden yerler oldukları için bu sorun çok daha tehlikeli boyutlarda kendini gösterebilmektedir. Bu nedenle otellerde haşerelerin üreme hızları da oldukça yüksektir.

Otel sahipleri otel müşterilerinin sağlıklarını güvence altına almak için otel ilaçlama işlemini profesyonel ilaçlama firmasına yaptırmaları gerekmektedir.

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, otel ilaçlamada ortam şartlarına uygun ve böcek türüne göre sıvı kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Otel ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Otellerin korkulu rüyası olan haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman otel ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır.

7/24 ilaçlama servisi

Otel ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Otellerde böcekler ve kemirgenler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat otel ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek