Otopark İlaçlama - Otopark İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Otopark İlaçlama

Böcek, haşere ve kemirgenler nemli, sıcak ve karanlık ortamları sevdiğinden otoparklara da uyum sağlayarak kolayca yaşamlarına devam ettirebilirler. Otoparklarda sivrisinek, hamam böceği, kakalak, pire, bit, akrep, örümcek gibi haşere ve böcekler ile fare en çok karşılaşılan türlerdir.

İnsan sağlığı açısından mutlaka düzenli aralıklarla otopark ilaçlama yapılmasında fayda vardır. Su, toprak, nem ve lağımların ortak noktası olan otoparklar her türlü haşerelerin ve kemirgenlerin yaşayıp çoğalabileceği en uygun ortamlardır. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde çevrede bulunan ev, iş yeri, site, hastane, okul gibi mekanları da tehdit edecektir.

Otopark İlaçlama

Otopark ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, otopark ilaçlamada ortamın şartlarına uygun ve böcek türüne göre kokulu kokusuz ilaçlama, sıvı ya da jel ilaçlama, fare istasyonu yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Otopark ilaçlama işi bilgi isteyen ve risk seviyesi yüksek olan tehlikeli bir uygulamadır. Otopark ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman otopark ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. İlaçlamalar ve dezenfektenin rutin olarak yapılması ve bu alanların periyodik olarak kontrol edilmeleri de gereklidir.

7/24 ilaçlama servisi

Otopark ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan aracın büyüklüğüne ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde otoparklar için özel fiyat politikasını uygularız.

Otoparklarda haşere ve böcekler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat otopark ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek