Pire İlaçlama

Pirelerin vücut yapısının diğer haşere türlerinden farklı olması sebebiyle pire ilaçlama yöntemleri de farklılık gösterir. Pire, boyları ortalama 1,5 ve 3,4 mm arasında, kanatları olmayan, kan emen ve ortalama 1600 çeşidi olan eklem bacaklı bir haşeredir. Pireler üremek için kana ihtiyaç duyar ve yaşamlarını parazit olarak sürdürürler. Vücut yapıları yassıdır ve hızlı hareket ederler. Zıplama yetenekleri çok yüksektir.

Pireler yumurtalarını toz, toprak ve her tür zemine gelişigüzel bırakırlar. Bir hafta içerisinde binlerce sayıya ulaşabilen pireler hastalıkların yayılmasında önemli role sahiptir. İnsan ya da hayvanların üzerinde parazit (asalak) olarak yaşamlarını sürdürdükleri için bir önceki taşıyıcısında var olan hastalığı bir sonraki taşıyıcısına kan yolu ile bulaştırırlar. Tifus, alerjik reaksiyonlar, humma, dizanteri ve cilt hastalıkları gibi rahatsızlıklara sebebiyet verirler.

Pireler, sıcak ve ılıman iklim bölgelerinde genellikle ilkbahar ve yaz aylarında görülür. Bodrum, çatı, bahçe gibi açık kapalı fark etmeksizin her türlü ortamda yılın on iki ay görülebilirler. Evlerde yorganlar, yatak, çarşaf içleri ve kıyafetler üzerinde bulunabilir. Kedi, köpek tarzı evcil hayvanların olduğu ev ve işyerlerinde; kümes hayvanlarında sıklıkla gözlemlenmektedir.

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, pire ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokusuz ilaçlama ve ULV (buharlama) ve püskürtme yöntemlerini kullanır. Pire ilaçlaması esnasında özel olarak hazırladığımız insektisitlerin tüm alana yayılmasını sağlarız. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü ) tarafından kabul görmüş biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Pireler mücadelesi en zor haşerelerin başında gelir. İlaçlama yapılmadan yok edilmesi mümkün değildir. Pire ile bireysel mücadele pek mümkün olmadığından kesin olarak kurtulma şekli profesyonel bir ilaçlama firmasına pire ilaçlaması yaptırmaktan geçer. Ev, ofis, bahçe, tarla, çiftlik, hastane, depo, şantiye, fabrika ve tüm açık kapalı alanlarda sorunlara yol açan pirelere; otobüs, minibüs, uçak ve otomobil gibi ulaşım araçlarında da karşılaşılabilir.

7/24 ilaçlama servisi

Pire ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Pire ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat Pire ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek