Site İlaçlama - Site İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Site İlaçlama

Site içerisinde ve çevresinde bulunan hamam böceği, sıçan, fare, bit, pire, diğer tüm böcekler, haşereler ve kemirgenler ev sahiplerine rahatsızlık vermekle birlikte aynı zamanda sağlık açısından önemli sorunlara neden olmaktadır. Bu sebeple site ilaçlama yaptırarak evlerimizi bu istenmeyen haşerelerden korumamız gereklidir.

Böcekler nemli ve karanlık ortamları severler. Özellikle pire, tahtakurusu ve hamam böceği gibi küçük canlılar istedikleri yerlere rahatça girebilir. Ev sahipleri ve site yöneticileri sağlıkları için site ilaçlama işlemini düzenli olarak yaptırmaları gerekmektedir. Bu böcekler site içerisinde kalorifer daireler, çatılar ve bodrum katları gibi yerlerde yaşarlar ve ürerler.

Site İlaçlama

Site ilaçlaması nasıl yapılır?

Evlere rahatlıkla geçebilen bu haşereler ev sahiplerine hiç fark ettirmeden hızla çoğalabildikleri için bulaşıcı hastalıklardan korunmak amacıyla yılda en az 1 kere Site ilaçlama işlemi mutlaka yapılmalıdır. site sakinleri bu konuda fikir birliğine vararak düzenli bir şekilde profesyonel ilaçlama şirketimiz ile irtibata geçerek yardım alabilir.

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, site ilaçlamada ortam şartlarına uygun, böcek türüne göre kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Site ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Site içerisinde ve site çevresinde böcekler ile mücadele çok zor olduğundan profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman site ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır.

7/24 ilaçlama servisi

Site ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Sitelerde böcekler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat site ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek