Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinekler İstanbul’da lokantalar, restoranlar, evler, okullar, hastaneler, fabrikalar, bahçeler, yazlık, villa, işyerleri ve daha birçok yerde sıklıkla mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Sivrisinekler sarı humma, fil hastalığı, sıtma, Zika virüsü başta olmak üzere paraziter hastalıkların mikroplarını da taşıdığı için tehlikelidir.

Sivrisinekler özellikle sıcak havalarda oldukça hızlı bir şekilde çoğalan ve insanların kanlarını emerek beslenen haşere türüdür.

Sivrisineğin vücudu baş, göğüs ve karın olmak üzere üç bölüme ayrılmıştır. Boyları 3-8 mm kadardır. Başının iki yanında antenleri vardır. Baş yuvarlaktır ve boyunla göğse bağlanmıştır. Bir çift bileşik göz vardır. Ağız yapısı sokucu emici tarzdadır. Dişileri kan emer, erkek cinsleri bitki öz suları ile beslenir. Erkeğin antenleri çok tüylü olması özelliği ile dişilerden ayrılır. Göğüslerdeki pul ve kılların rengi ve dizilişi türler arasında farklılık gösterir. Üç çift bacağa sahiptir. Kanatları göğüs kısmında ince ve şeffaftır.

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinek ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, sivrisinek ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlama yöntemini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Sivrisineklerden bir ya da birkaç geceliğine değil mevsim boyunca kurtulmak için profesyonel yardım almanız gerekir. Uzman ekibimiz sivrisinek ilaçlama uygulamasında sorunun kaynağın tespit ederek ilaçlama yapar. Bu sayede uzun bir süre sivrisineklerin ortaya çıkmasını engeller.

Her çeşit su birikintisi, göl, gölet, bataklık, mera, havuz, doğal çukurlar, birikmiş kar, taş oyukları, ağaç kovukları, sulama suları veya akarsuların akıntısının yavaşladığı bölgelerdeki bitkilerle, yosunlarla kaplı kıyı kesimleri, drenaj veya sulama kanalları, otomobil lastikleri, çeşme yalakları, fosseptikler, fabrika atık suları, evlerin çevresinde her türlü su biriktirilen kap vb. sular sivrisineklerin yaşam alanlarıdır.

7/24 ilaçlama servisi

Sivrisinek ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Sivrisinek ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat Sivrisinek ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek