Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta kurusu sadece memeli canlılardan ve kuşlardan kan emerek yaşayan dış parazitlerdir. Şekil itibari ile de 6 ayaklı ve oval yapıları bulunur. Kendi ağırlıklarının 5-6 katı kan emebilen tahtakuruları oldukça fazla tehlike içerirler. Ezilerek öldürüldüğünde kan görülen ve pis koku çıkaran tahtakurusu ile mücadele zordur.

İnsanlar için büyük tehdit demek olan tahtakurusu taşıdığı birçok mikrobu kişilere, ısırarak bulaştırmasıyla çok ciddi hastalıklara sebep olur. Tahta kurusu ısırığı kabarıklık, kaşıntı, kızarıklık hisleri oluşturur.

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kurusu Neden Olur?

Tahta kurusu sıklıkla hijyen ve temizlik açısından yetersiz alanlarda bulunur. Otel, yatakhane, yurt, apartman gibi toplu yaşam alanlarında yaygın olarak görülürler.

Ayrıca taşıma yoluyla yaşam alanlarımıza girebildikleri gibi büyük istilalara sebep olabilirler. Tahta kurusunun başka insanlardan taşıyacağı ve size bulaştıracağı hastalıklardan korunmak için, mutlaka tahta kurusu ilaçlama uygulaması yaptırılmalıdır.

Sıcak ve nemli ortamlarda gelişen tahta kuruları özellikle su tesisatının geçtiği yerlerden ve bu bölgelerin yakınındaki yarık ve çatlaklardan mekanlara girerler.

Tahta Kurusu ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, tahta kurusu ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlama yöntemini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Tahta kurusu ile bireysel mücadele kesinlikle mümkün değildir. SEBA ilaçlama ekibi tahta kurusu vakalarında pencere ve kapı çerçevelerini, yatak başlıklarını, yatak altlarını, çekmeceleri, perdeleri, süpürgelikleri, pervazları, halı altlarını, duvarda asılı tabloları ve diğer mobilyaları titizlikle inceleyerek vakumlama yapar ve en etkili tahta kurusu ilacını uygulayarak ilaçlama işlemini uygular. İstilaya uğramış mekanı tahta kurusundan arındırır. Tahta kurusu ilaçlamasından birkaç gün geçtikten sonra gözlem ve inceleme yaparak kesin çözüme ulaşır.

7/24 ilaçlama servisi

Tahta Kurusu ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Tahta Kurusu ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat Tahta Kurusu ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek