Tahta kurusunu ne öldürür, nasıl öldürülür? Tahtakurusundan nasıl kurtulunur? | SEBA İLAÇLAMA

Tahta kurusunu ne öldürür, nasıl öldürülür? Tahtakurusundan nasıl kurtulunur?

Tahtakurusunu öldürmek için tahtakurusu görülebilecek her eşyaya 120 C° ’nin üzerindeki sıcaklıkta buhar makinesi ile buhar vermek, güneşli bir günde havalandırmak, – 20 C° ve daha düşük sıcaklıkta donmalarını sağlamak, tahtakurusu ilacı kullanmak gibi birkaç yöntem bulunuyor ancak bu yöntemler tahtakurusu ile mücadelede kesin çözüme ulaştırmayabilir.

Tahtakurusu istilasını yok edip zahmetsizce tamamen kurtulmak için Sağlık Bakanlığı Onaylı ve ruhsatlı profesyonel tahtakurusu ilaçlama hizmeti almanız doğru karar olacaktır.

Tahta kurusu ile bireysel mücadele pek mümkün değildir. SEBA ilaçlama olarak tahta kurusu vakalarında pencere ve kapı çerçevelerini, yatak başlıklarını, yatak altlarını, çekmeceleri, perdeleri, süpürgelikleri, pervazları, halı altlarını, duvarda asılı tabloları ve diğer mobilyaları titizlikle inceleyerek vakumlama yapar ve en etkili tahta kurusu ilacını uygulayarak ilaçlama işlemini uygularız. İstilaya uğramış mekanı tahta kurusundan arındırırız. Tahta kurusu ilaçlama işleminden birkaç gün geçtikten sonra gözlem ve inceleme yaparak kesin çözüme ulaşırız.

Tahta kurusunu ne öldürür, nasıl öldürülür Tahtakurusundan nasıl kurtulunur

Benzer Yazılar

Yorum yok

ilk yorumu siz yapın.

Yorum Yap

Lütfen isim giriniz. Lütfen geçerli bir email adresi giriniz. Lütfen bir mesaj giriniz.
WhatsApp Destek