Uyuz Böceği İlaçlama

Uyuz böceği, insanda deri altına, hayvanda deri üzerine yerleşerek lezyonlu yara ve kaşıntıya neden olan bir böcek türüdür. Uyuz böceği, deri altında çoğalabilirler. Uyuza neden olan bu böcek, bir deri böceği türüdür. Mikroskobik bir parazittir, gözle görülemez.

Uyuz böceğinin sebep olduğu uyuz hastalığı, ortak kullanım alanlarında insandan insana geçer. Uyuz yatakhane, okul, askeriye koğuşu gibi alanlarda çok sık rastlanabilir. Tahıl, hububat ve bakliyat gibi besinlerden de insana uyuz böceği geçebilir.

Uyuza yakalanan insan geceleri artan kaşıntı ile oldukça rahatsız olur. Uyuzun olduğu bölgelerde yara, kabuklanma, deri döküntüleri görülür. Uyuz bulaşıcı bir hastalıktır.

Uyuz Böceği İlaçlama

Uyuz böceği ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, uyuz böceği ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokulu sıvı ilaçlama ve püskürtme yöntemini kullanır.

Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü ) tarafından kabul görmüş biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

İlaçlama yapılacak alan birkaç saat kapalı kalmalı, ilacın kalıcılığı sağlanmalıdır.

7/24 ilaçlama servisi

Uyuz böceği ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine, ilaçladığı haşere türüne ve ilaçlama yöntemine göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Uyuz böceği ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı, ruhsat ve çalışma izni ile sertifikalara sahip şirketimiz 16 yıllık deneyimi ile sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlar. 7 gün 24 saat uyuz böceği ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek