Yazlık İlaçlama - Yazlık İlaçlama İstanbul | SEBA İLAÇLAMA

Yazlık İlaçlama

Yazlıklar, uzun aylar boyunca kullanılmaması nedeniyle haşereler için oldukça ideal yaşam alanlarıdır. Yazlık içerisinde ve yazlık çevresinde karşılaşılması mümkün olan hamam böceği, gümüşcün, fare, bit, pire, kene, diğer tüm böcekler, haşereler ve kemirgenler yazlık sahiplerine rahatsızlık vermekle birlikte aynı zamanda sağlık açısından önemli sorunlara neden olmaktadır. Bu sebeple yazlık ilaçlama yaptırarak yazlıklarımızı bu istenmeyen haşerelerden korumamız gereklidir.

Yazlık sahipleri sağlıkları için yazlık ilaçlama işlemini profesyonel ilaçlama firmasına yaptırmaları gerekmektedir.

Yazlık İlaçlama

Yazlık ilaçlaması nasıl yapılır?

İstanbul ilaçlama şirketi SEBA İlaçlama, yazlık ilaçlamada ortam şartlarına uygun ve böcek türüne göre kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar kullanır.

Yazlık ilaçlaması bireysel teknikler uygulanarak yapılabilecek bir ilaçlama değildir. Yaz aylarının korkulu rüyası olan haşereler ve kemirgenler ile mücadele profesyonel şekilde yapılmalı ve mutlaka uzman yazlık ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır.

7/24 ilaçlama servisi

Yazlık ilaçlama fiyatları

İlaçlama firmamız, ilaçlama yapılan yerin metrekaresine ve ilaçladığı haşere türüne göre fiyat belirler. Hizmet verdiğimiz İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde aynı fiyat politikasını uygularız.

Yazlıklarda böcekler ve kemirgenler ile mücadelede ekonomik fiyatlarla ilaçlama yaparak kesin sonuç elde ediyoruz. 16 yıllık deneyimimizle sizlere 6 ay garantili ilaçlama hizmeti sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat yazlık ilaçlama ihtiyacınız için bize ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için formu doldurarak bizden ücretsiz teklif alın.

WhatsApp Destek